Kadhırga Hotel Hakkımızda

Kadhırga Hotel Hoşgeldiniz

Gelin burda rahat edin ''anne evi gibi''
Hakkımızda

Kadhırga Hotel'e Hoşgeldiniz!

Misafirlerimizin gerek turistik gerekse iş amaçlı konaklamalarında rahat edebilmeleri için odalarımızda her türlü konfor düşünülmüştür. Tecrübeli ve güler yüzlü personelimizle sizlere her türlü hizmet vermekten onur ve gurur duyacağız. 

Otelimizde 21 standart, 16 double, 2 triple, 1 suit oda bulunmaktadır.
Misafirimizin ihtiyaç duyduğu, rahatlatan konfor ve gerçek huzur arayanlar için "şehrin otelini" yaratmak hedefiyle tasarlandı.
Günümüz teknolojisine uygun tüm donanıma sahip; toplam 40 odamız , lüks ve konforlu bir konaklama için en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, yüksek teknolojik ekipman ve donanıma sahip genel sosyal alanlar, toplantı salonlarımız, güler yüzlü ve profesyonel kadromuzla hedefimiz; geleneksel Türk Misafirperverliğini ilke edinerek, her bir Misafirin konforu ve memnuniyeti için, kişiye özel yaklaşımlar sunabilmemiz, öncelikli hedefimizdir.Samsun ilimize, gerek iş, gerekse tatil amaçlı gelen tüm ziyaretçilerin tercih edecekleri en iyi oteli olmak.

Kızılırmak deltasında bulunan kuş cenneti bünyesinde 321 türde değişik kuş türü bulunmaktadır. Kızılırmak deltası Avrupa Kuş Alanları envanterindeki en önemli 4 kriterden 3’üne sahiptir.  
Hotelimiz konumu bakımından kuş cennetine 6 km, sahile 100 mt. ve 19 Mayıs Üniversitesine 5 km. mesafededir.

Hizmetlerimiz